Myjka Ciśnieniowa Einhell TC-HP 2042

TC-HP 2042
TC-HP 2042

Einhell to duża marka, która projektuje wysokowydajne narzędzia dla majsterkowiczów. Od momentu powstania nadal oferuje konsumentom potężne urządzenia, które gwarantują niezawodną pracę.

Jednym z takich narzędzi jest myjka wysokociśnieniowa TC-HP 2042.

To bardzo dobry model w stosunku do ceny, który odkryjemy w tym teście.

Prezentacja Einhell TC-HP 2042

Myjka wysokociśnieniowa Einhell TC-HP 2042 skierowana jest do osób poszukujących takiej maszyny do użytku domowego. Jest to urządzenie, które należy podłączyć do napięcia od 220 do 240 V. To podstawowe narzędzie wyróżnia się na rynku niską ceną i wydajnością.

Jest również interesujący ze względu na marketing z pakietami Easy i podstawowymi paczkami Einhell. Umożliwi to wykonanie prac porządkowych za pomocą tylko jednego urządzenia. Zawartość jest wykorzystywana w różnych zadaniach, takich jak czyszczenie tarasów.

Konstrukcja urządzenia ma tę zaletę, że zajmuje mało miejsca. 32 cm długości i 31 cm szerokości, przy wysokości 65,5 cm, potrzebuje tylko niewielkiej przestrzeni do zachowania. Od strony wizualnej oferuje ładny design z czerwienią i czernią.

Maszyna waży 9kg. Pojemność zbiornika na detergent wynosi 45 cl. Należy zauważyć, że maksymalna temperatura wody to 60°C, a maksymalne ciśnienie wlotowe to 6 bar. Podczas łączenia należy wziąć pod uwagę jego dane.

Szczegóły Techniczne

Potężny2000W
Nacisk150 bar
Przepływ wody max.420 l/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża6 metrów
Maksymalna temperatura60°C
Wymiary32x31x65,5 cm
Waga9,05 kg
Gwarancja producenta2 lata
Cena £

Potężna Myjka Ciśnieniowa

Einhell TC-HP 2042 gwarantuje doskonałe czyszczenie dzięki swojej wydajności. Z łatwością usuwa plamy lub pianę, nawet te najbardziej uporczywe, dzięki ciśnieniu 150 bar przy przepływie 420 l/h. To narzędzie ma mocny silnik o mocy 2000 W.

Ponadto urządzenie dziedziczy cechy niezbędne do spełnienia wszystkich wymagań związanych z pracami porządkowymi. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojazd, taras czy ścianę, maszyna jest wystarczająco wytrzymała i posiada wszystkie niezbędne akcesoria do tego rodzaju pracy, a mianowicie szeroką dyszę, obrotową szczotkę i lancę strumieniową.

TC-HP 2042

Prawidłowa Manewrowość

Myjka ciśnieniowa Einhell TC-HP 2042 może być obsługiwana bez żadnych trudności. Ten model jest korzystny do użytku mobilnego. Urządzenie można łatwo transportować pomimo jego wagi. Jego ruch zapewniają koła. Maszyna posiada również centralny uchwyt, który można wykorzystać do optymalizacji użytkowania.

To narzędzie służy do utrzymania domu w czystości. Aby móc usunąć cały brud, wystarczy podłączyć maszynę do wody i prądu. Przełącznik umożliwia również włączenie lub wyłączenie. Wąż o długości 6 metrów skutecznie dociera do każdego czyszczonego obszaru i kąta.

Inne Funkcje do Zapamiętania

Po użyciu ważne jest, aby przechowywać urządzenie. Posiada haczyk na wąż i drugi na kabel zasilający. Posiada również kilka schowków na dysze, pistolety i inne elementy, które go tworzą. Dzięki kompaktowemu kształtowi przechowywanie jest praktyczne i proste, co pozwala między innymi na dobrą konserwację maszyny.

TC-HP 2042

Dodatkowo w tym modelu możliwa jest łatwa i szybka wymiana akcesoriów. Rzeczywiście, system szybkiego połączenia Jet-Click został zintegrowany z urządzeniem.

Nasz Werdykt w Sprawie Einhell TC-HP 2042

Po raz kolejny Einhell zaskakuje swoimi kreacjami. Ta myjka ciśnieniowa ma wiele zalet, z których można skorzystać przy zakupie. Wyposażony w dość solidny silnik, jest w stanie wykonać wszystkie zadania związane z czyszczeniem na zewnątrz. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby nie było nieporęczne i łatwe do przechowywania. Prezentuje doskonałą zwrotność dzięki różnym elementom, które go tworzą.

TC-HP 2042

Myjka wysokociśnieniowa Einhell TC-HP 2042

Moc: 2200W
Ciśnienie: 150 bar

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *