Najlepsze myjki ciśnieniowe Karcher – Pełna lista

Myjka ciśnieniowa Karcher

Kärcher to nie tylko myjki ciśnieniowe. Jest marką referencyjną w tym sektorze. Jako dowód, wiele osób nadal uważa, że ​​wszystkie myjki wysokociśnieniowe nazywane są karcher.

Szeroka gama produktów do wszystkich zastosowań

W Kärcher każdy znajdzie odpowiednią myjkę wysokociśnieniową. Na swojej stronie niemiecka grupa oferuje nawet symulator, aby za pomocą kilku kliknięć znaleźć urządzenie, które najlepiej odpowiada użytkownikowi końcowemu. Doboru myjek dokonuje się w zależności od wytworzonego ciśnienia (pomiędzy 110 a 180 barów) oraz wydajności powierzchni – w m²/h, co odpowiada powierzchni czyszczonej przez urządzenie w ciągu jednej godziny.

W zależności od poszukiwanej wydajności klienci mogą wybierać pomiędzy modelami od serii K2 do serii K7, która obejmuje najbardziej wydajne urządzenia marki.

Karcher K2

Seria K2 obejmuje myjki ciśnieniowe, które idealnie nadają się do okazjonalnego użytku lub zwykłego zabrudzenia. Chociaż są niedrogie i łatwe do przechowywania, należy zauważyć, że większość modeli jest wykonana z plastiku i jest mniej wytrzymała niż wersje z wyższej półki. Wielu konsumentów wybiera Karcher K2 Basic, ponieważ jest jednym z najtańszych na rynku o nieporównywalnej jakości do ceny, a ciśnienie 110 bar wystarcza do lekkich prac w domu. Inni wolą modele K2 Premium Home lub K2 Compact Home.

Myjka ciśnieniowa Karcher

K2 podstawowe

Myjka ciśnieniowa Karcher K2 Basic 1400 W i 110 bar

Myjka ciśnieniowa Karcher

K2 Pełna kontrola

Myjka ciśnieniowa Karcher K2 Full Control 1400 watów i 110 barów

Myjka ciśnieniowa Karcher

K2 Kompaktowy Dom

Kompaktowa domowa myjka ciśnieniowa Karcher K2 1400 watów i 110 barów

Myjka ciśnieniowa Karcher

Dom K2

Domowa myjka ciśnieniowa Karcher K2 1400 watów i 110 barów

Myjka ciśnieniowa Karcher

Kompaktowy samochód K2

Kompaktowa myjka ciśnieniowa Karcher K2 1400 watów i 110 barów

Kärcher K3

Myjki ciśnieniowe K3 są bardzo podobne do serii K5. Większość maszyn z tej serii ma moc 1600 W i 120 barów. Większe niż seria Karcher K2, są nieco trudne do przechowywania, ale nadal są dość łatwe w transporcie dzięki uchwytom i kółkom. Ta seria obejmuje modele Karcher K3 Full Control i K3 Home:

Myjka ciśnieniowa Karcher

K3 Pełna kontrola

Myjka ciśnieniowa z pełną kontrolą Karcher K3 1600 watów i 120 barów

Myjka ciśnieniowa Karcher

Strona główna K3

Domowa myjka ciśnieniowa Karcher K3 1600 watów i 120 barów

Karcher K4

Seria Karcher K4 obejmuje myjki ciśnieniowe z silnikami indukcyjnymi chłodzonymi wodą. Urządzenia te są idealne do sporadycznego użytku i lekkich prac porządkowych w domu dzięki wielu dołączonym do nich akcesoriom. Dziś produkty K4 są łatwiej dostępne w sprzedaży online niż w sklepach stacjonarnych. Myjki ciśnieniowe serii K4 obejmują Karcher K4 Full Control oraz Karcher K4 Compact:

Myjka ciśnieniowa Karcher

K4 Kompaktowy

Kompaktowa myjka ciśnieniowa Karcher K4 1800 watów i 130 barów

Myjka ciśnieniowa Karcher

Pełna kontrola K4

Myjka ciśnieniowa Karcher K4 Full Control 1800 watów i 130 barów

Myjka ciśnieniowa Karcher

Strona główna Pełna kontrola K4

Karcher K4 Full Control Domowa myjka ciśnieniowa 1800 watów i 130 barów

Karcher K5

Seria K5 to przede wszystkim wygoda. Urządzenia z tej gamy generują moc 2100 W i ciśnienie 145 barów. Wszystkie maszyny serii K5 wykonane są z silników indukcyjnych chłodzonych wodą, co znacznie poprawia żywotność w porównaniu do innych urządzeń. Różne modele serii K5 obejmują Karcher K5 Compact oraz K5 Premium Full Control Home:

Myjka ciśnieniowa Karcher

K5 Kompaktowy

Kompaktowa myjka ciśnieniowa Karcher K5 2100 watów i 145 barów

Myjka ciśnieniowa Karcher

K5 Pełna kontrola

Myjka ciśnieniowa Karcher K5 Full Control 2100 watów i 145 barów

Karcher K7

Seria K7 została zaprojektowana, aby sprostać najbardziej wymagającym pracom związanym z czyszczeniem na co dzień. Wszystkie urządzenia wyposażone są w silniki chłodzone wodą o mocy 3000 W i ciśnieniu 160 bar.

Ponadto myjki te mają wiele akcesoriów i są wyposażone w dwie wysokiej jakości dysze, które poprawiają wydajność i ciśnienie. Dostępnych jest kilka urządzeń, takich jak Karcher K7 Compact i K7 Premium Full Control Home:

Myjka ciśnieniowa Karcher

K7 kompaktowy

Kompaktowa myjka ciśnieniowa Karcher K7 3000 watów i 160 barów

Myjka ciśnieniowa Karcher

K7 Pełna kontrola Plus Strona główna

Domowa myjka ciśnieniowa Karcher K7 Full Control Plus 3000 watów i 160 barów

Kärcher, istota myjek wysokociśnieniowych

Kärcher jest pierwszą europejską firmą, która wyprodukowała myjki ciśnieniowe dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Marka twierdzi nawet o ojcostwie tych urządzeń, które są dziś bardzo popularne we wszelkiego rodzaju pracach porządkowych.

Historia firmy rozpoczęła się w latach 30. XX w. Jej założyciel Alfred Kärcher podjął inicjatywę zaprojektowania wysokowydajnych i przystępnych cenowo myjek wysokociśnieniowych, aby sprostać rosnącym wymaganiom zarówno profesjonalistów, jak i osób prywatnych. Z roku na rok firma Kärcher stale zdobywała rozgłos, aby stać się dziś punktem odniesienia w tej dziedzinie.

Co więcej, marka Kärcher jest tak stara, że ​​jest ściśle związana i słusznie z myjkami wysokociśnieniowymi. W języku potocznym karcher po prostu kojarzy się z myjką wysokociśnieniową, niezależnie od marki.

Firma jest rzeczywiście jedną z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych w branży myjek ciśnieniowych. Od momentu powstania firma Kärcher złożyła ponad 1300 patentów i wzorów użytkowych, co jest wydajnością nieporównywalną z żadnym z konkurentów. Marka stale udoskonala swoje produkty dzięki odkryciom swojego działu badawczo-rozwojowego.

Marka jako pierwsza wprowadziła na rynek myjkę wysokociśnieniową na gorącą wodę. Kilka innowacyjnych technologii, takich jak wysokowydajne dysze oraz pistolet Full Control i Full Control Premium, to także dzieło niemieckiej firmy.

Innowacja w sercu strategii Kärcher

Aby rzucić okiem na postęp technologiczny Kärcher, wystarczy spojrzeć na chwyt pistoletowy Full Control Plus. Jak sama nazwa wskazuje, ma to na celu zapewnienie użytkownikowi pełnej kontroli nad urządzeniem. Wyposażony w kompaktowy wyświetlacz LED, pozwala kontrolować kilka funkcji myjki, w tym ciśnienie wody dostarczanej przez opryskiwacz, rotację płynu czyszczącego i natężenie przepływu. Dostępne są nie mniej niż trzy poziomy nacisku: miękki, średni i twardy.

Myjki ciśnieniowe o optymalnej wydajności

Kärcher wyposaża swoje modele w najnowocześniejsze i najbardziej wydajne technologie opracowane przez swoje laboratoria. Dzięki temu środki czyszczące sprzedawane przez markę cieszą się doskonałą reputacją ze względu na wysoką wydajność, wytrzymałość, ale także elegancki wygląd. Ponadto Kärchers są znane z tego, że sprzątają dwa razy szybciej i wydajniej niż większość konkurentów, niezależnie od kategorii.

Wiadomo również, że środki czyszczące niemieckiej firmy są bardziej wydajne pod względem zużycia wody i energii. Te cechy sprawiają, że Kärcher jest światowym liderem na rynku myjek wysokociśnieniowych.

Należy zauważyć, że 60% produktów marki trafia do profesjonalistów, którzy używają ich do czyszczenia fabryk, kontenerów, magazynów i innych zakładów produkcyjnych. 40% swojej produkcji jest sprzedawane osobom prywatnym do sprzątania samochodów, ogrodów i domów.

Testowane modele

Myjka ciśnieniowa Karcher

Kärcher PCL 4 środek do czyszczenia powierzchni zewnętrznych

Prezentacja Kärcher PCL 4 Patio Cleaner PCL 4 firmy Kärcher to mechaniczne urządzenie do czyszczenia tarasów. To urządzenie jest wyposażone w 2 szczotki …

Myjka ciśnieniowa Karcher

Mobilna myjka niskociśnieniowa Karcher OC3

Prezentacja Kärcher OC3 Mobilny odkurzacz Kärcher OC3 to narzędzie o kompaktowej konstrukcji. Mierzący zaledwie 27,7 x 23,4 x 20,1 cm, ten jest dość mały…

Myjka ciśnieniowa Karcher

Myjka ciśnieniowa Kärcher HD 6/15C+

Charakterystyka techniczna Kärcher HD 6/15C+ Dostarczane akcesoria: 10 m elastyczny wąż Uchwyt pistoletowy Easy Press Trzypozycyjna dysza …

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K2 Basic: Niedrogi test myjki ciśnieniowej

Karcher K2 Basic to kompaktowa, ale wydajna myjka ciśnieniowa. Jest to idealne narzędzie do wykonywania zadań związanych z czyszczeniem: rowery, …

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K4 Pełna kontrola

Potrzebujesz wydajnej, niezawodnej i łatwej w obsłudze myjki ciśnieniowej? Kärcher oferuje swój model K4 Full Control, przeznaczony do użytku domowego …

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K4 Compact

Kolejna perełka technologii opracowanej przez europejskiego lidera w dziedzinie czyszczenia wysokociśnieniowego! Kärcher K4 Compact ma wszystkie …

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K3 Pełna kontrola

Model K3 Full Control to niezawodna i wydajna myjka wysokociśnieniowa, przeznaczona do okazjonalnego użytku domowego. To doskonały sprzymierzeniec…

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K2 Kompaktowy Dom

Reputacja urządzeń Kärcher jest prawdopodobnie dobrze ugruntowana w dziedzinie czyszczenia wysokociśnieniowego. Pragnący zawsze zaspokajać potrzeby…

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K2 Premium Dom

Dom Premium Kärcher K2 można zdefiniować w dwóch słowach: wszechstronny i wydajny. Niemiecka marka zaprojektowała ten model, aby zaoferować osobom…

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K7 Premium Pełna kontrola Strona główna

Reputacja urządzeń Kärcher jest niewątpliwie dobrze ugruntowana w dziedzinie czyszczenia wysokociśnieniowego. Dzięki odkurzaczowi K7 Premium Home marka …

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K5 Compact

Uważany za pioniera w dziedzinie czyszczenia wysokociśnieniowego w Europie, Kärcher zbudował niezachwianą reputację dzięki swoim innowacyjnym urządzeniom. Z …

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K5 Premium Pełna kontrola Strona główna

Dzięki temu małemu klejnotowi technologii firma Kärcher umacnia swoją reputację pioniera w dziedzinie czyszczenia wysokociśnieniowego w Europie. Podobnie jak jego brat Kärcher …

Myjka ciśnieniowa Karcher

Karcher K7 Compact

Prawdziwy punkt odniesienia na rynku myjek wysokociśnieniowych, Kärcher po raz kolejny wyróżnił się dzięki tej koncentracji technologii. Na czas …

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *