Najlepsze myjki ciśnieniowe Kranzle

Myjka ciśnieniowa Kranzle

Myjki wysokociśnieniowe Kränzle

Marka Kranzle ma być umieszczona obok producentów wysokowydajnych środków czyszczących. Wysoko cenione przez najbardziej wymagających użytkowników, jej urządzenia łączą w sobie moc, zwrotnośći, design i wszechstronność.

Modele zaprojektowane dla wszystkich potrzeb

W ciągu zaledwie czterdziestu lat firmie Kränzle udało się zalać rynek myjek wysokociśnieniowych. Jego urządzenia stały się bardzo poszukiwane ze względu na ich wydajność i dużą wszechstronnością.

Dla klientów indywidualnych

Asortyment marki domowych środków czyszczących ma zatem wiele interesujących wyborów, takich jak 1050 TS lub 1152 TST, urządzenia przenośne i środki czyszczące o nazwie „Małe sportowce”. Bardzo bardzo praktyczne, są zdolne do bezproblemowego pokonywania schody i chodniki.

Ci „Mali Sportowcy” są również wyposażeni w bardzo wytrzymałe ramy Roto-Mold i silnik elektryczny o mocy do 2800 W. Są to kompaktowe urządzenia ważące zaledwie 17 kg, zdolne zapewnić ciśnienie od 30 do 130 barów – przy maksymalne nadciśnienie 150 barów — przy średniej wydajności 600 l/h. Niewiele urządzeń do użytku domowego może konkurować z tymi Małymi Sportowcami.

Myjka ciśnieniowa Kranzle

Myjka ciśnieniowa Kränzle 1050 TST

Mocna i wszechstronna myjka ciśnieniowa 130 bar

Myjka ciśnieniowa Kranzle

Myjka ciśnieniowa Kränzle 1152 TST

Mocna i wszechstronna myjka ciśnieniowa 160 bar

Dla profesjonalistów

Profesjonalny asortyment marki oferuje również kilka wysokowydajnych środków czyszczących. Pomiędzy modelami na gorącą wodę, tymi wyposażonymi w silniki benzynowe i stacjonarnymi myjkami ciśnieniowymi, możliwości oferowane profesjonalistom są liczne. Ten asortyment jest ostatecznie reprezentatywny dla wymagań jakościowych niemieckiej marki.

Myjki z tej serii są wyposażone w silnik o mocy 3200 W i momencie obrotowym 1400 obr./min. Ich napęd pozwala wyrzucać wodę pod ciśnieniem od 145 do 200 barów, w temperaturze od 12 do 80°C. Te giganty profesjonalnego sprzątania ważą 45 kg, ale dzięki kółkom można je łatwo przenosić.

Myjka ciśnieniowa Kranzle

Myjka ciśnieniowa Kränzle Profi 160 TS T

Myjka ciśnieniowa, pionowej, elektryczna, 660 L/H, 3200 W, koloru czarno-niebieskiego

Prawdziwe technologiczne perełki w Twoim ogrodzie

Obecność firmy Kränzle na rynku myjek ciśnieniowych, odkurzaczy i innych urządzeń czyszczących jest stosunkowo nowa. niemieckiej firmy powstała dopiero w 1974 roku. Jednak szybko wyrobiła sobie markę, zwłaszcza w świecie producentów myjek wysokociśnieniowych.

Ten sukces marki wynika częściowo z jej zaangażowania w promowanie wysokiej jakości i niezawodności w projektowaniu swoich produktów. Ten nieustanny rygor pozwala firmie szybko stać się prawdziwym liderem w produkcji wysokowydajnych myjek ciśnieniowych.

Kranzle to również marka oferująca klientom kompleksowe usługi naprawy i wymiany części. Jej dział badawczo-rozwojowy nieustannie pracuje nad nowymi produktami, wykorzystującymi coraz bardziej zaawansowane technologie.

Również myjki ciśnieniowe Kranzle należą do nielicznych urządzeń, które mają zintegrowany bęben nawijający wąż. Ten bęben nawojowy jest podtrzymywany przez koła terenowe, które są bardzo przydatne, aby zagwarantować mobilność odkurzaczy Kranzle.

Urządzenia zaprojektowane przez niemiecką markę posiadają również system automatycznego wyłączania Total Stop oraz system szybkiego uruchamiania Easy Start. Te dwa urządzenia przedłużają żywotność urządzenia, nie bez poprawy jego ergonomii i obsługi.

Myjki wysokociśnieniowe Kränzle są również wyposażone w mechanizm modulujący ciśnienie i przepływ wody w zależności od zastosowania. Wszystkie te cuda techniki sprawiają, że urządzenia te są niezbędnymi sprzymierzeńcami w profesjonalnych lub domowych pracach porządkowych.

Wysokiej klasy środki czyszczące

Mnogość możliwości oferowanych przez czyściki Kränzle sprawia, że ​​są to urządzenia o wysokiej wydajności, które są mało dostępne dla małych budżetów. Pod względem ceny modele marki plasują się raczej na szczycie koszyka. Niektóre urządzenia do użytku profesjonalnego zaprojektowane przez Kränzle można łatwo sprzedać za ponad 1100 euro. Jednak ich wydajność i ekstremalna niezawodność są warte swojej ceny.

Więcej informacji na stronie Kränzle

Główne modele

Myjka ciśnieniowa Kranzle

Myjka ciśnieniowa Kränzlee 1150 TS

Model 1150 TS to odpowiedź firmy Kränzle na zapotrzebowanie wymagających użytkowników, którzy potrzebują myjki ciśnieniowej na zimną wodę, która jest jednocześnie …

Myjka ciśnieniowa Kranzle

Myjka ciśnieniowa Kränzle 1152 TST

Potrzebujesz myjki ciśnieniowej, która jest zarówno praktyczna, jak i wydajna? Kränzle 1152 TST obiecuje wzorową wydajność do użytku domowego…

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *