Myjka Ciśnieniowa Kranzle 1150 TS

1150 TS
1150 TS

Kranzle 1150 TS jest uważana za jedną z najmocniejszych myjek ciśnieniowych dla profesjonalistów. Niedawno mogliśmy przetestować ten model i oto, co myśleliśmy.

Model 1150 TS to odpowiedź firmy Kranzle na zapotrzebowanie wymagających użytkowników, którzy potrzebują myjki ciśnieniowej na zimną wodę, która jest zarówno wydajna, jak i praktyczna.

Myjka ciśnieniowa Kranzle 1150 TSZobacz najlepszą cenę! >>

Ten wyróżnia się najnowocześniejszymi technologiami, w jakie jest wyposażony i szczególnie poszukiwanym designem. Bierze ze sobą wszystkie innowacje niemieckiej marki i oferuje doskonałe osiągi jak na urządzenie do codziennego użytku.

1150 TS

Kraenzle – Ma K1050Tst 230 V myjka ciśnieniowa 130 bar 7,5 l

  • Myjka wysokociśnieniowa KRANZLE K 1050 TS T jest praktyczna, poręczna i wytrzymała. Skuteczne czyszczenie w pozycji pionowej lub poziomej, doskonale nadaje się do wszystkich codziennych prac konserwacyjnych i porządkowych.
  • Maksymalne ciśnienie to 160 Bar
  • Maksymalny przepływ wynosi 450 l/h

Przedstawiamy Kranzle 1150 TS

Wyposażony w silnik elektryczny o mocy 2200 W, model ten jest w stanie dostarczyć ciśnienie 160 bar i natężenie przepływu szacowane na prawie 450 litrów na godzinę, co jest całkiem odpowiednie dla urządzenia z tego zakresu.

Ponadto jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jego solidność i długowieczność. Pompa jest w szczególności wykonana z kutego mosiądzu, z zaworami ze stali nierdzewnej. Tłok wykonany jest ze stali nierdzewnej i ma powłokę ceramiczną. Okucia również są mosiężne.

Kranzle 1150 TS jest wyposażony w system Total Stop, który umożliwia natychmiastowe zatrzymanie dopływu wody, gdy użytkownik zwolni spust. To urządzenie ma tę zaletę, że ten model jest szczególnie ekonomiczny pod względem zużycia wody i elektryczności, jednocześnie unikając ryzyka przegrzania.

Myjka ciśnieniowa Kranzle 1150 TSZobacz najlepszą cenę! >>

Dodatkowo z urządzeniem dostarczanych jest kilka akcesoriów, w tym przypadku pistolet z funkcją włączania/wyłączania wyposażony w szybkozłączkę, lancę z dyszą Turbo-Jet, lancę płaską z rurką ze stali nierdzewnej i szybkozłączką oraz 12 wąż o długości metra, który można szybko przechowywać i rozpakowywać za pomocą zwijacza. Jak w większości modeli tej marki, 1150 TS ma duże koła i zintegrowany uchwyt, aby łatwo go przenosić.

Szczegóły Techniczne

Potężny2200W
Nacisk160 bar
przepływ wody max.450 l/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża12 metrów
Maksymalna temperatura60°C
Wymiary95x39x31cm
Waga21 kg
Cena £

Wszechstronna Myjka Ciśnieniowa

Urządzenie to jest zasilane przewodem sieciowym 230 V i działa w pozycji poziomej. Po podłączeniu odkurzacz Kranzle 1150 TS jest w stanie triumfować nad wszelkiego rodzaju zabrudzeniami na każdej powierzchni. Można nim skutecznie wyczyścić samochód, murek, podjazd, taras, mebel, a nawet ogrodzenie.

Ponadto różne akcesoria towarzyszące temu modelowi są bardzo skuteczne w wykonywaniu określonych zadań związanych z czyszczeniem.Między innymi lanca z dyszą Turbo-Jet zwiększa dziesięciokrotnie ciśnienie wody, aby usunąć uporczywe zabrudzenia.

Wąż w oplocie metalowym o długości 12 metrów jest szczególnie niezbędny do pokrycia dużej powierzchni bez konieczności przenoszenia urządzenia. Najbardziej wymagający użytkownicy znajdą tutaj swoje konto.

Nasz Werdykt w Sprawie Kranzle 1150 TS

Jedną z głównych zalet tego produktu jest jego duża wytrzymałość, wynikająca z jakości materiałów, z których się składa. Czujemy, że ma służyć przez wiele lat. Wykazuje również doskonałą wydajność energetyczną dzięki urządzeniu Total Stop.

Pod względem ergonomii jest wyposażony w duże koła zdolne do pokonywania schodów i chodników, a także wygodną zintegrowaną rączkę, która pozwala na łatwe przenoszenie. Wreszcie dzięki dużej mocy i licznym akcesoriom jest również niezwykle wszechstronny.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *