Myjka ciśnieniowa Bosch

Myjki ciśnieniowe Bosch

Bosch jest jednym z wzorców wśród producentów myjek ciśnieniowych. Ta marka produkuje kilka czystszych modeli odpowiednich do wszystkich zastosowań i na każdą kieszeń. Zobacz, jak znaleźć odpowiednie dla siebie urządzenie.

Modele zaprojektowane do wszystkich zastosowań

Bosch dba o to, aby odrzucić swoje myjki ciśnieniowe w kilku modelach, aby zaspokoić potrzeby wszystkich swoich klientów. Dzięki temu niemiecka firma posiada szeroką gamę ofert dla osób prywatnych, półprofesjonalistów i profesjonalistów zajmujących się sprzątaniem.

Dla klientów indywidualnych

Osoby z pewnością docenią elektryczną myjkę ciśnieniową Bosch EasyAquatak o mocy 1300 W. To urządzenie jest w stanie przetłoczyć do 320 litrów wody na godzinę pod ciśnieniem 110 barów. To w zupełności wystarczy, aby usunąć wszelkie zabrudzenia z gładkich lub półgładkich powierzchni samochodu lub tarasu.

Odkurzacz Bosch EasyAquatak jest również kompaktowy i bardzo łatwy w transporcie. Dzięki wadze poniżej 4 kg i kompaktowej objętości jest idealnym środkiem czyszczącym do rutynowej konserwacji domu.

Dla profesjonalistów

Profesjonalistów bardziej przyciągną znacznie mocniejsze modele Bosch, takie jak GHP 6-14. To solidne urządzenie ważące 26 kg – ale łatwe w transporcie – wykazuje wszystkie cechy, których oczekuje się od wysokowydajnego środka czyszczącego do użytku profesjonalnego. Przy pełnej mocy model ten dostarcza gorącą wodę lub wodę zmieszaną z detergentem o natężeniu przepływu 650 l/h i ciśnieniu 150 B.

Wydajność ta jest możliwa dzięki silnikowi o mocy 2500 W, zaprojektowanemu specjalnie z myślą o spełnieniu wszystkich profesjonalnych wymagań. Preparat przeznaczony do usuwania zabrudzeń z posadzek garażowych, elewacji budynków i innych powierzchni o dużym natężeniu ruchu.

Dlaczego warto wybrać myjkę ciśnieniową Bosch?

Bosch ma stosunkowo nową pozycję na rynku myjek ciśnieniowych. Niemiecka marka zajmuje jednak ważne miejsce w tym sektorze, dzięki pewnemu opanowaniu innowacyjnych technologii, które pozwalają jej oferować urządzenia łączące wydajność, moc i zwrotność. W ten sposób grupa posiada pełną gamę środków czyszczących, aby zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników, osób indywidualnych lub profesjonalistów.

Bosch przywiązuje również dużą wagę do ergonomii swoich urządzeń. W szczególności firma stosuje silniki o niskim poziomie hałasu, które są wysoko cenione przez klientów. Ta technologia to zdecydowana zaleta modeli Bosch, uważanych za najcichsze na rynku.

Myjki Bosch są również wyposażone w system Aquastop. Jest to zintegrowane zabezpieczenie przed wyciekami wody, ale także regulacja pracy silnika i pompy. Dzięki temu urządzeniu napęd myjki zatrzymuje się automatycznie, gdy ciśnienie na spuście spadnie do określonego poziomu. To urządzenie pozwala uniknąć marnowania wody i energii elektrycznej.

Kolejną zaletą jest to, że myjki ciśnieniowe Bosch są kompaktowe. Dzięki temu są łatwe do przechowywania po użyciu.

Dostosowane akcesoria dla optymalnej wydajności

Myjki ciśnieniowe Bosch, mimo że działają już tak dobrze, zapewniają wyższą wydajność dzięki odpowiednim akcesoriom. Trzeba powiedzieć, że niemiecki producent sprzętu nie skąpi środków, aby wyposażyć swoich klientów w potrzebne im akcesoria.

Dodatkowe wyposażenie odkurzaczy Bosch obejmuje proste filtry wymienne, przedłużacze węży, urządzenia do czyszczenia tarasów, urządzenia do czyszczenia wielu powierzchni i szczotki myjące. Należy jednak pamiętać, że akcesoria dostarczane przez firmę Bosch nie są uniwersalne. Są przeznaczone do konkretnych modeli w celu zwiększenia wydajności.

A cena w tym wszystkim? Ceny myjek ciśnieniowych Bosch różnią się w zależności od modelu, zamówionych akcesoriów i dystrybutora. Koszt wysokowydajnego urządzenia marki mieści się w średniej rynkowej, z wyjątkiem modeli profesjonalnych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Bosch

Testowane modele

Myjka ciśnieniowa Bosch

Myjka ciśnieniowa Bosch Professional GHP 5-75

Przedstawiamy Bosch Professional GHP 5-75 Bosch Professional GHP 5-75 ma łącznie 43,9 cm długości, 78,6 cm szerokości i 39,4 cm wysokości. …

Myjka ciśnieniowa Bosch

Myjka ciśnieniowa Bosch Advanced Aquatak 150

Szukasz niezawodnej i wydajnej myjki ciśnieniowej? Bosch stworzył AdvancedAquatak 150, aby sprostać wymaganiom użytkowników, którzy …

Myjka ciśnieniowa Bosch

Bosch UniversalAquatak 135 myjka ciśnieniowa

Po raz kolejny firma Bosch mogła się wyróżnić, tworząc myjkę ciśnieniową UniversalAquatak 135 Ten model, wydajny i łatwy w obsłudze, …

Myjka ciśnieniowa Bosch

Myjka ciśnieniowa Bosch EasyAquatak 120

Dzięki swojej niezaprzeczalnej wydajności i solidności urządzenia Bosch cieszą się już doskonałą reputacją na rynku myjek wysokociśnieniowych.

Myjka ciśnieniowa Bosch

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Bosch Fontus

Prezentacja Bosch Fontus Fontus to bezprzewodowa myjka ciśnieniowa firmy Bosch. Wytrzymuje maksymalne ciśnienie 15 barów. Ten model …

Myjka ciśnieniowa Bosch

Myjka ciśnieniowa Bosch AQT 45-14 X

Szukasz niezawodnej i wydajnej myjki ciśnieniowej? Bosch stworzył model AQT 45-14 X, aby sprostać wymaganiom użytkowników, którzy dążą do …

Myjka ciśnieniowa Bosch

Myjka ciśnieniowa Bosch AQT 37-13

Po raz kolejny firma Bosch mogła się wyróżnić, tworząc myjkę ciśnieniową AQT 37-13. Wydajny i łatwy w obsłudze model ten cieszy się już …

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *