Myjka ciśnieniowa Lavor

Myjki ciśnieniowe Lavor

Stworzony ponad 35 lat temu, Lavor jest dziś uważany za jednego ze światowych liderów w produkcji Myjek ciśnieniowych, Myjek parowych i odkurzaczy. Firma ma swoją siedzibę we Włoszech, w regionie Mantova, gdzie posiada pięć zakładów produkcyjnych. Innowacyjność, wydajność i estetyka to słowa kluczowe włoskiej marki.

Którym środkiem czyszczący Lavor do jakiego zastosowania?

Wiele modeli Myjek ciśnieniowych Lavor jest obecnie sprzedawanych na rynku, a większość z nich to myjki elektryczne. W tej kategorii możemy przytoczyć Lavor Pro Columbia 2015 LP, który jest w stanie dostarczyć ciśnienie 200 barów przy maksymalnym przepływie szacowanym na 900 litrów na godzinę.

Jak sama nazwa wskazuje, ten jest bardziej do użytku profesjonalnego. W mgnieniu oka może z łatwością zebrać wszelkie zabrudzenia z niemal każdej powierzchni.

Wśród najpopularniejszych modeli włoskiej marki znajdziemy Lavor 160 (zobacz test), który ma one tę zaletę, że jest niezwykle wszechstronny. Ma ona ciśnienie 160 barów, które jest więcej niż wystarczające do wykonywania różnych rutynowych prac porządkowych w domu.

Myjka ciśnieniowa Lavor

Myjka ciśnieniowa Lavor Galaxy 160

Mocna i wszechstronna myjka ciśnieniowa 160 bar

Model Lavor One Extra jest również bardzo popularny ze względu na niezwykły stosunek o mocy do kompaktowości. W praktyce jest to myjka wysokociśnieniowa na gorącą wodę o mocy 135 barów i wytrzymałością temperatury do 50°C.

Myjka ciśnieniowa Lavor

Dodatkowa myjka ciśnieniowa Lavor One

Myjka ciśnieniowa na zimną wodę z wieloma akcesoriami

Warto dodać, że marka Transalpine ma w swoim katalogu również kilka termicznych Myjek ciśnieniowych. Możemy wymienić w szczególności Lavor Thermic 10 D, wyświetlający maksymalne ciśnienie 180 barów i natężenie przepływu oceniane na 1020 litrów na godzinę, a także model Thermic 15, który może osiągnąć 200 barów przy natężeniu przepływu 1320 litrów za godzinę godzinę. Są one przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów i entuzjastów pistoletów wysokociśnieniowych.

Marka gwarantująca wydajność i niezawodność

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w zakresie projektowania urządzeń czyszczących, marka Transalpine korzysta ze znanego na całym świecie know-how. Jako dowód, jej produkty są obecne w blisko 70 krajach. Ten rozgłos wynika w szczególności z solidności i wydajności maszyn. Rzeczywiście,

Lavor używa najwyższej jakości materiałów i zaawansowanych technologii do produkcji swoich urządzeń. Wyróżniają się one praktycznym i estetycznym designem, podkreślonym przez starannie wykończone wykończenia.

Myjki ciśnieniowe Lavor są ogólnie cenione do długotrwałego użytku domowego. Bardzo praktyczne, wymagają bardzo mało czasu na wstępną instalację. Ponadto ich akcesoria zostały dobrze przemyślane, aby umożliwić wykonywanie różnorodnych prac porządkowych.

Wykazują również doskonałą niezawodność i długą żywotność, częściowo dzięki systemowi Stop and Go, który pozwala maksymalnie ograniczyć ryzyko przegrzania.

To urządzenie przyczynia się również do tego, że myjki wysokociśnieniowe włoskiej marki są bardziej ekonomiczne pod względem zużycia wody i energii. Należy również zauważyć, że jedną z głównych zalet tych urządzeń pozostaje ich przystępna cena, klasyfikowana na poziomie wejścia na rynku.

Praktyczne akcesoria dla optymalnej wydajności

Ponieważ każdy konsument jest wyjątkowy, Lavor udostępnił szeroki wybór akcesoriów, które zaspokoją wszystkie potrzeby:

  • Spears: włoska marka ma wszystkie rodzaje. Lance do piaskowania, regulowane lance strumieniowe, dyfuzory z pianki… każdy model jest przeznaczony do konkretnego zastosowania.
  • Pędzle: są bardzo skuteczne do mycia płaskich powierzchni, w tym tarasów i płytek.
  • Uchwyty: te marki Lavor są zazwyczaj wyposażone w zintegrowany system łączenia i umożliwiają włączenie lub uruchomienie funkcji Auto-Stop.
  • Węże: bardzo wytrzymałe, węże Lavor są dostępne w modelach 6, 8 i 10 metrów, aby zapewnić użytkownikowi większą swobodę ruchów.
  • Dysze: znowu mamy wiele możliwości wyboru. Dysze turbo, piaskarki do brudu, dysze bagnetowe… są wszystkie rodzaje.

Testowane modele

Myjka ciśnieniowa Lavor

Myjka ciśnieniowa Lavor Galaxy 160

To fakt, wyposażenie się w myjkę wysokociśnieniową nie jest już luksusem, ale koniecznością. Niezależnie od tego, czy jest to szybkie czyszczenie, czy…

Lavor Galaxy 160 – Zobacz najlepszą cenę! >>

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *