Najlepsze myjki ciśnieniowe Nilfisk

Myjka ciśnieniowa Nilfisk

Myjki ciśnieniowe Nilfisk

Dzięki stuletniemu doświadczeniu producent Nilfisk ugruntował swoją pozycję w branży czyszczenia wysokociśnieniowego. „Wzrost wydajności przy zachowaniu rozsądnych cen rynkowych”, to motto duńskiego giganta, które stało się punktem odniesienia dla wielu konsumentów.

Osoby prywatne, profesjonaliści lub specjalistyczne firmy, asortyment urządzeń Nilfisk obejmuje kilka modeli, które z pewnością zaspokoją wszystkie potrzeby.

Który model do jakiego zastosowania?

Wszystkie myjki ciśnieniowe Nilfisk są wyposażone w elastyczne szybkozłącze i system Quick Coupling/Quick & Clean, z dodatkowym dodatkiem dla modeli EXCELLENT i PRO (uchwyt teleskopowy, wzmocniony wąż, tłoki ze stali nierdzewnej itp.)

Seria „Kompaktowa”: Wydajne średni zakres

Modele z serii NHP Kompakt, poręczne i lekkie, poradzą sobie z okazjonalnymi drobnymi czynnościami, które niekoniecznie wymagają dużej mocy. Mogą one wytworzyć ciśnienie od 100 do 130 barów, są przeznaczone do mycia mebli ogrodowych, murków, rowerów i innych stosunkowo niewielkich powierzchni.

Pomiędzy seriami C 105,7, C 130.1, C 120.7 X-TRA lub C-PG 130.2 do użytkownika należy wybór modelu w zależności od mocy i potrzebnych mu akcesoriów. Warto zwrócić uwagę na jednak Nilfisk C130.2-8 P X-Tra, który doskonale spełnia wymagania użytkowników poszukujących niezawodnej i wydajnej myjki ciśnieniowej do regularnych prac konserwacyjnych na zewnątrz domu.

Myjka ciśnieniowa Nilfisk

Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk C130

Wszechstronna myjka ciśnieniowa o doskonałej zwrotności 130 bar

Seria „Excellent” dla większej wszechstronności

Natomiast myjki z serii „Excellent” są w stanie zapewnić ciśnienie 140 barów. W tej kategorii możemy szczególnie wyróżnić Nilfisk E 140.3-9 PAD X-TRA. Szczególnie wszechstronna, może pokonywać bardziej uporczywe zabrudzenia na różnych rodzajach powierzchni.

Myjka ciśnieniowa Nilfisk

Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk E140

Wszechstronna i wydajna myjka ciśnieniowa 140 bar

A co z profesjonalistami?

Jeśli chodzi o modele z gamy PRO, mogą one zapewnić ciśnienie do 160 barów. Bardziej wydajne, urządzenia te są w stanie z łatwością zatriumfować nad starym brudem, nawet najbardziej krnąbrnym. Doświadczeni profesjonaliści jednogłośnie polecają tego typu urządzenia. W tej kategorii znajduje się w szczególności P 160.2 X-TRA, który pozostaje obowiązkowy w tym asortymencie.

Myjka ciśnieniowa Nilfisk

Myjka ciśnieniowa Nilfisk P160.2-15 X-tra

Profesjonalna myjka ciśnieniowa o mocy o mocy 3300 W i ciśnieniu 160 bar

Dlaczego warto wybrać myjkę ciśnieniową firmy Nilfisk?

Kiedy próbujesz swoich sił w sprzątaniu, szybko zdajesz sobie sprawę, że nie zawsze jest to łatwe zadanie. Niektóre zadania są szczególnie pracochłonne, podczas gdy inne zajmują dużo czasu. W obliczu tych ograniczeń firma Nilfisk zaprojektowała najlepsze urządzenia czyszczące, dzięki którym sprzątanie w domu jest znacznie mniej bolesne.

W czołówce technologii, produkty Nilfisk łączą zarówno wydajność, jak i zwrotność, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Ponadto firma Nilfisk zadbała o to, aby jej modele były jak najcichsze. Ekonomiczny i jednocześnie cichy sprzęt firmy Nilfisk zapewnia użytkownikom dużą wygodę użytkowania. Są idealnymi sprzymierzeńcami do wykonywania okazjonalnych, regularnych lub często wszelkiego rodzaju prac porządkowych, zarówno zawodowych, jak i domowych.

Wiele gam dostosowanych do wszystkich funkcji

Niezależnie od tego, czy do użytku codziennego, czy okazjonalnego, myjki ciśnieniowe Nilfisk z pewnością zaspokoją potrzeby każdego użytkownika. Od serii COMPACT do serii PRO dla entuzjastów mycia pod ciśnieniem, poprzez serię EXCELLENT i serię DYNAMIC, konsumenci mają do wyboru wiele opcji.

Oprócz odpowiedniej mocy i konstrukcji, myjki ciśnieniowe Nilfisk wyróżniają się poziomem wyposażenia. Lance, dysze, pistolety, szczotki… marka opracowała szeroki wybór akcesoriów zwiększających wydajność i efektywność swoich urządzeń.

Potrzebujesz więcej akcesoriów?

Nilfisk pozostaje bezpiecznym zakładem; dlatego wszystkie jej myjki ciśnieniowe można wyposażyć w dodatkowe zestawy. Obrotowa szczotka wielofunkcyjna, adapter wielokątowy, zestaw do piaskowania, uchwyt ścienny itp. Bardzo praktyczne akcesoria do wykonywania różnego rodzaju sprzątania wewnątrz i na zewnątrz domu.

Testowane modele

Myjka ciśnieniowa Nilfisk

Myjka ciśnieniowa Nilfisk C135

Przedstawiamy Nilfisk C135 Myjka ciśnieniowa Nilfisk C135 ma moc 1800 W i ciśnienie wody 135 barów, dzięki czemu jest …

Myjka ciśnieniowa Nilfisk

Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk E 145

Znane z dużej mocy i solidnej konstrukcji urządzenia Nilfisk są niezawodnymi sprzymierzeńcami w wykonywaniu różnych zadań związanych z czyszczeniem. …

Myjka ciśnieniowa Nilfisk

Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk C 130

Znany ze swoich solidnych i wydajnych urządzeń czyszczących, Nilfisk po raz kolejny pokazał swoje ogromne know-how poprzez C 130. Zarówno …

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *