Myjka Wysokociśnieniowa Nilfisk C 130 1-6 X-tra

C 130 1-6 X-tra
C 130 1-6 X-tra

Nilfisk C130 to myjka ciśnieniowa o godnej podziwu wydajności w codziennym użytkowaniu. Jeśli chcesz kupić ten model, wiedz, że jest dostępny na Amazon z darmową dostawą. Znajdź w tym przewodniku naszą opinię i pełny test.

Znany ze swoich solidnych i wydajnych urządzeń czyszczących, Nilfisk po raz kolejny pokazał swoje ogromne know-how poprzez C 130.

Praktyczny i wydajny model ten spełnia wymagania użytkowników poszukujących niezawodnej i wydajnej myjki ciśnieniowej do regularnych prac konserwacyjnych na zewnątrz.

Nilfisk C 130: Praktyczne i Wydajne Urządzenie

Model C 130 posiada silnik elektryczny o mocy 1800 W, zdolny do wytworzenia ciśnienia do 130 bar i prędkości przepływu wody szacowanej na 520 litrów na godzinę. Dzięki temu prezentuje godne podziwu osiągi jak na urządzenie dedykowane do codziennego użytku.

Również duńska marka dołożyła szczególnej staranności, zarówno w doborze materiałów, jak i koncepcji projektu. Dzięki metalowej pompie, wysokiej jakości gumowemu wężowi HP i wzmocnionej ramie, to urządzenie jest wzorowo wytrzymałe.

Z praktycznego punktu widzenia odkurzacz Nilfisk C 130 a jest również bardzo interesujący. W szczególności posiada system Click & Clean, który ułatwia wymianę akcesoriów bez konieczności używania jednego narzędzia.

Korpus urządzenia jest również wyposażony w kilka przegródek na rozpylacz piany i lance. Dodatkowo do tego modelu dołączony jest bęben nawojowy do szybkiego przechowywania i rozpakowywania węża.

Pod względem zwrotności model C 130 ma dwa duże koła zdolne do pokonywania różnych przeszkód. Wyposażony jest również w teleskopowy uchwyt o regulowanej wysokości, co pozwala na bezproblemowe przenoszenie i przechowywanie.

Dzięki systemowi Quick Coupling użytkownik korzysta również z dużej swobody ruchu, bez obawy o skręcenie węża.

C 130 1-6 X-tra

Zwróć uwagę, że urządzenie wykorzystuje technologię PowerGrip z uchwytem 7 poziomów regulacji, który pozwala kontrolować moc, jednocześnie oszczędzając zużytą wodę.

Caractéristiques Techniques

Potężny1800W
Nacisk130 bar
Przepływ wody max.520 l/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża8 metrów
Maksymalna temperatura40°C
Wymiary25x28x85cm
Waga11,2 kg
Cena £

Dostarczane Akcesoria:

  • Środek do czyszczenia tarasów.
  • Dysza płaskostrumieniowa i dysza obrotowa (wyposażona w szybkozłącza beznarzędziowe).
  • Rozpylacz piany (0,5 l).

Do Jakich Zastosowań Został Zaprojektowany Model C 130?

Jak każda inna myjka wysokociśnieniowa 130 bar, Nilfisk C 130 jest przeznaczony wyłącznie do codziennego użytku. Może być stosowany do mycia betonowych płyt podłogowych, cegieł i stolarki, samochodów, felg, rowerów, mebli ogrodowych, rynien, rur spustowych oraz narzędzi ogrodniczych.

Z drugiej strony, w przypadku bardziej pracochłonnych zadań, takich jak oczyszczanie basenów lub innego rodzaju sprzątanie na dużej powierzchni, lepiej odwołać się do nieco mocniejszego modelu.

Nilfisk C 130 jest również niezwykle wszechstronny dzięki różnym akcesoriom. Dysze Tornado PR i Powerspeed pozwalają w szczególności na udrażnianie trudnych zabrudzeń. Obecność rozpylacza piany jest również bardzo praktyczna przy czyszczeniu płaskich powierzchni, takich jak płytki i tarasy.

C 130 1-6 X-tra

Dlaczego Warto Wybrać Nilfisk C 130

Wśród wielu zalet tego modelu można wymienić istnienie automatycznego systemu włączania/wyłączania, który oszczędza wodę i energię elektryczną. To urządzenie korzysta również z poszukiwanej konstrukcji, która zapewnia mu solidność, ergonomię i zwrotność.

Ta myjka ciśnieniowa jest wyposażona w urządzenie Click & Clean do szybkiej wymiany akcesoriów. Wreszcie towarzyszy mu kilka akcesoriów, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny.

W Podsumowaniu

  • Solidny
  • Doskonała zwrotność
  • Wiele akcesoriów
  • Ekologiczny
C 130 1-6 X-tra

Myjka Wysokociśnieniowa Nilfisk C 130.1-6 X-tra

Moc: 1800 W
Ciśnienie: 130 bar

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *