Stihl to jeden z najbardziej renomowanych i cenionych producentów myjek ciśnieniowych na rynku. Marka posiada duże doświadczenie w produkcji wysokowydajnych, kompaktowych narzędzi czyszczących do wszystkich zastosowań.

Dwa modele reprezentujące właściwości czyścików Stihl

Katalog Stihl zawiera dziesiątki czystszych modeli, które są równie potężne, co imponujące. Kilka z tych maszyn wyróżnia się jednak i doskonale ilustruje, jak niemiecka marka myśli o myciu wysokociśnieniowym.

Jednym z tych wyjątkowych modeli jest model Re 163 Plus. Jest to model skierowany raczej do profesjonalistów, biorąc pod uwagę jego moc i konfigurację. Urządzenie to ma moc 3300 W, dzięki czemu napędza wodę z prędkością przepływu 570 L/h. Stihl poleca ten model do intensywnego użytkowania. Kompaktowy model termiczny Re 163 Plus może być wyposażony w różnorodne akcesoria zwiększające jego wydajność dziesięciokrotnie.

Model Stihl Re 109 przeznaczony jest dla osób indywidualnych. Dzięki silnikowi o mocy 1700 W ten środek czyszczący jest idealny do lekkich rutynowych prac konserwacyjnych w ogrodzie, patio lub samochodzie. Urządzenie waży zaledwie 17,7 kg i może być wyposażone w kółka ułatwiające jego przemieszczanie podczas użytkowania.

Wiekowe know-how w kompaktowych i wydajnych urządzeniach

Doświadczenie Stihl w dziedzinie narzędzi ogrodniczych i czyszczących jest niekwestionowane. Od blisko wieku ten producent sprzętu ugruntował swoją pozycję jako producent wysokiej jakości urządzeń dostosowanych do potrzeb użytkowników. Rzeczywiście, najbardziej wybredni konsumenci często odwołują się do katalogu marki pochodzenia niemieckiego, aby znaleźć wysokowydajne środki czyszczące, które spełnią ich wymagania. Wierny swojej reputacji, Stihl wykazuje szczególne przywiązanie do mocy, kompaktowości i wytrzymałości swoich wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących.

Stihl jest również jednym z niewielu producentów, który wyposaża swoje myjki ciśnieniowe w napęd wolnoobrotowy. Jej urządzenia mają bowiem wszystkie cechy, których poszukują zarówno osoby prywatne, jak i profesjonaliści. Są one rzeczywiście łatwe w utrzymaniu i bardzo łatwe w zarządzaniu w każdych okolicznościach.

Środki czyszczące o niezrównanych właściwościach

Tam, gdzie inni producenci zadowalają się produkcją kilku modeli seryjnych, Stihl stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich klientów poprzez katalog najbardziej rozbudowanych urządzeń. Niemiecki producent projektuje kilka rodzajów środków czyszczących dla profesjonalistów i osób prywatnych. Tak czy inaczej, wydajność środków czyszczących Stihl znacznie przekracza oczekiwania rynku.

Profesjonalna oferta myjek ciśnieniowych Stihl obejmuje kilkadziesiąt modeli, których moc silnika – elektryczna lub termiczna do wyboru – waha się od 3000 do 7400 W. Dzięki takiej mocy urządzenia niemieckiej marki są w stanie ciśnienie do 220 barów, przy natężeniu przepływu od 560 do 1050 l/h. Dzięki takiej wydajności myjki Stihl z łatwością odnajdą swoje miejsce w każdym profesjonalnym warsztacie sprzątającym, czy to w garażu, magazynie czy gdziekolwiek indziej.

W asortymencie dla osób indywidualnych znajdują się również jedne z najciekawszych modeli. Moc urządzeń w tej kategorii waha się od 1600-3300 W, dla średniego przepływu 350 L/h przy ciśnieniu od 10 do 150 bar. Urządzenia te mogą być szczególnie skuteczne przy sprzątaniu ogrodu, tarasu czy elewacji domu.

Kompletna seria akcesoriów dla większej wszechstronności

Urządzenia Stihl są zaprojektowane do wykonywania różnych zadań związanych z rutynowym lub profesjonalnym czyszczeniem. Mogą myć, czyścić i usuwać wszelkiego rodzaju powierzchnie, pod warunkiem, że są wyposażone w odpowiednie akcesoria.

Niemiecka marka oferuje pełną gamę urządzeń i akcesoriów, które mogą zwiększyć wydajność myjki wysokociśnieniowej. Środki czyszczące do wielu powierzchni, szczotki myjące, przedłużacze węży i ​​detergenty to tylko niektóre z tych akcesoriów.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *