Myjka Ciśnieniowa Kärcher HD 6/15C+

HD 6/15C+
HD 6/15C+

HD6/15C+ to profesjonalna myjka ciśnieniowa marki Kärcher. Aby dowiedzieć się wszystkiego, co jest warte uwagi o tym urządzeniu, przedstawiamy nasz kompletny test.

Dokładne parametry myjki Kärcher HD 6/15C+

Moc3100W
Nacisk30 do 150 bar
przepływ wody max.230 do 560 l/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża10 metrów
Maksymalna temperatura60°C
Wymiary36 × 37,5 × 92,5 cm
Waga23kg
Gwarancja producenta2 lata
Cena

Dostarczane akcesoria:

10m elastyczny wąż
Uchwyt pistoletowy Easy Press
Dysza z trzema pozycjami i piaskarka do brudu

Profesjonalna Myjka Ciśnieniowa o Wysokiej Wydajności

HD 6/15C+

Nie tylko zadowalające specyfikacje wyróżniają myjkę Kärcher HD 6/15C. Jest to jednofazowa myjka ciśnieniowa zimnowodna o mocy 3100 watów. Jeśli chodzi o ciśnienie, jest ono regulowane w sposób ciągły, dzięki czemu może wahać się od 30 do 150 bar.

Przepływ wody można zwiększyć z 230 do 560 litrów na godzinę. Płynna regulacja ciśnienia i przepływu wody odbywa się bezpośrednio w maszynie, dzięki czemu możesz dostosować się do różnych powierzchni , nie uszkadzając ich – jest to bardzo praktyczne przy czyszczeniu delikatnych powierzchni.

Wystarczy jeden kontakt z Kärcherem HD 6/15C+ , zapoznać się z pistoletem Easy Press. Użycie jest  bardzo instynktowne, czuć że zespoły Kärcher podjęły wysiłek w zakresie ergonomii. W ten sposób proste naciśnięcie spustu wystarczy do bezproblemowego użytkowania. Pistolet Kärcher HD 6/15C+ można podłączyć bezpośrednio do lancy lub bezpośrednio do jednej z dostarczonych dysz, co można zaobserwować poniżej.

Niezwykła łatwość Użytkowania

HD 6/15C+

Uchwyt nie jest jedynym mocnym punktem urządzenia, jest nim również imponująca mobilność. Aby szybko wyczyścić dowolne miejsce, urządzenie można łatwo przenosić dzięki dwóm dużym kołom, nawet na nierównych powierzchniach.

Duże aluminiowe profile zapewniają dobrą stabilność bez zakłócania łatwego manewrowania. Urządzenie posiada również uchwyt, który można regulować do własnych potrzeb. W pozycji rozłożonej duża przestrzeń do przechowywania urządzenia zapewnia nam ​​akcesoria  zawsze pod ręką które są bezpiecznie schowane. W pozycji złożonej myjke można łatwo przechowywać w dowolnym pojeździe użytkowym lub serwisowym.

Pompka urządzenia zawiera odporną na uderzenia plastikową osłonę, która chroni ją przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Maszyna jest również wyposażona w bardzo praktyczny zwijacz kabla oraz schowek z tyłu na wszelakiego rodzaju dysze. 

Pełna Kontrola Strumienia Wody

Myjka wyposażona jest w trzypozycyjną dyszę, która umożliwia szybką i łatwą regulację strumienia wody. Urządzenie posiada do wyboru wysokociśnieniowy strumień płaski, wysokociśnieniowy strumień wirowy (25°) jak i niskociśnieniowy strumień. Zawór dozujący umożliwia ciągłe mieszanie środka czyszczącego za pomocą strumienia wysokociśnieniowego.

HD 6/15C+

Zbiornik oleju można bardzo łatwo sprawdzić od zewnątrz przez wziernik kontroli poziomu. Pompa osiowa z trzema tłokami z chromowanej stali nierdzewnej i mosiężną głowicą cylindra gwarantuje długą żywotność, zmniejszając ryzyko awarii. Cechą szczególną  nowej pompy jest wlot i wylot wody, wykonane z mosiądzu, co czyni je  odpornymi na pękanie i korozję.

Nasza Opinia o Kärcher HD 6/15C+

Po naszym teście trudno jest znaleźć jakąkolwiek wadę Kärchera HD 6/15C+. Dzięki bardzo dobrej wydajności oraz doskonałej ergonomii możemy z czystym sumieniem polecić tę myjkę ciśnieniową, zapewniamy, że zadowoli ona nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.

W podsumowaniu

  • Płynna regulacja ciśnienia i przepływu wody
  • Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodę użytkowania.
  • Wyjątkowa mobilność
  • Wysoka wytrzymałość
  • Wiele kompatybilnych akcesoriów
HD 6/15C+

Karcher HD 6/15C+

Moc: 3100 W
Ciśnienie: 30 do 150 bar

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *