K2 Premium Home
K2 Premium Home

K2 Karcher Premium Home to jeden z podstawowych modeli niemieckiej marki. Pozostaje jednak bardzo wydajną myjką ciśnieniową pomimo przystępnej ceny.

Jeśli chcesz kupić ten produkt, wiedz, że jest on dostępny na Amazon wraz z dostawą. Znajdź w tym przewodniku naszą opinię i pełny test.

Dom Premium Kärcher K2 można zdefiniować w dwóch słowach: wszechstronny i wydajny. Niemiecka marka zaprojektowała ten model, aby zaoferować użytkownikom indywidualnym, a także niektórym profesjonalistom, wydajniejsze urządzenie pomocnicze niż K2 Compact Home, aby sprostać ich oczekiwaniom.

Ta lekka, kompaktowa i bardzo łatwa w obsłudze myjka wysokociśnieniowa zachwyci najbardziej wymagających użytkowników pod względem zwrotności.

Charakterystyka Techniczna

Potężny1400W
Nacisk110 bar
Przepływ wody max360L/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża6 metrów
Maksymalna temperatura40°C
Wymiary24,2 x 28 x 78,3 cm
Waga4,9 kg
Gwarancja producenta2 lata
Cena £

Dostępny Sprzęt:

 • Rączka
 • miotacz brudu
 • Lanca Vario Power
 • Odkurzacz tarasowy T-Racer 150
 • Całkowity chwyt pistoletowy z całkowitym zatrzymaniem
 • Środek do czyszczenia tarasów 1 L
 • Wyjmowany zbiornik na detergent
 • Hak do przechowywania kabli
 • Przechowywanie zintegrowanych akcesoriów
 • Uchwyt do przechowywania wspornika

Kärcher K2 Premium Home: Ultra-Wyposażona Pierwsza Cena

Model Kärcher K2 Premium Home zapewnia moc 1400 watów i ciśnienie 110 bar. Jego przepływ wody jest oceniany na 360 litrów na godzinę, co jest dość szanowane jak na urządzenie pierwszej ceny. Wyposażony jest w pompę wykonaną ze stopu aluminium i bakelitu, która jest chroniona filtrem wodnym, aby zapobiec przedostawaniu się cząstek śmieci.

Zwróć uwagę, że urządzenie wykazuje również doskonałą wydajność energetyczną dzięki systemowi Stop and Go, oszczędzając wodę i energię elektryczną. Rzeczywiście, to urządzenie natychmiast zatrzymuje napływ wody po zwolnieniu spustu chwytu pistoletowego.

Ponadto niemiecka marka zapewniła, że ​​ten klejnot technologii jest szczególnie przydatny. Niska masa własna wynosząca zaledwie 4,9 kg, koła i ergonomiczny uchwyt do przenoszenia pozwalają na bezproblemowe przenoszenie.

Ponadto odkurzacz Kärcher K2 Premium Home jest wyposażony w boczny haczyk, przeznaczony do zwinięcia przewodu elektrycznego lub węża wysokociśnieniowego w celu szybkiego przechowywania. Przewidziano również dodatkową komorę na chwyt pistoletowy i lance. 

K2 Premium Home

Ulubione Funkcje Modelu K2 Premium Home

Myjka ciśnieniowa K2 Premium Home jest zarezerwowana wyłącznie do użytku okazjonalnego. W szczególności może służyć do mycia roweru, mebli, ogrodzenia, małego podjazdu, a nawet narzędzi ogrodniczych.

Jego moc jest rzeczywiście odpowiednia do usuwania wszelkiego rodzaju zewnętrznych zabrudzeń na prawie wszystkich powierzchniach. Z drugiej strony głębokie odkamienianie i rozbieranie nie należą do jego ulubionych placów zabaw.

K2 Premium Home

W rzeczywistości Kärcher K2 Premium Home jest przeznaczony do domowych prac porządkowych, które niekoniecznie wymagają super wydajnego urządzenia. Przeznaczony jest między innymi do sprzątania tarasu, na co wskazuje jego akcesorium T-Racer 50. Ten ostatni został specjalnie zaprojektowany do szybkiego i równomiernego mycia wszystkich płaskich powierzchni.

Ponadto urządzenie posiada wyjmowany zbiornik na detergent, co jest bardzo praktyczne, gdy użytkownik musi czyścić różnego rodzaju powierzchnie bez konieczności zmiany akcesoriów.

K2 Premium Home

Dlaczego Warto Wybrać Domową Myjkę Ciśnieniową K2 Premium

Jedną z głównych zalet tego modelu jest duża łatwość obsługi. Ma bardzo dobrze przestudiowaną konstrukcję, która pozwala na łatwą obsługę. Kärcher K2 Premium Home zajmuje mało miejsca. Dzięki temu jest łatwy do przechowywania i bez problemu znajdzie swoje miejsce w bagażniku samochodu.

Ponadto ta myjka ciśnieniowa wykazuje dobrą wydajność jak na urządzenie klasy podstawowej. Wreszcie jest wyposażony w różne akcesoria, które podkreślają jego wszechstronność.

W Podsumowaniu

 • Światło
 • Rączka
 • Bardzo dobra zwrotność
 • Mały ślad
 • Wiele akcesoriów
K2 Premium Home

Karcher K2 Premium Dom

Moc: 1400 W
Ciśnienie: 110 bar

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *