Ile warta jest nowa myjka ciśnieniowa Parkside firmy Lidl?

Parkside

Ile warta jest nowa myjka ciśnieniowa Parkside firmy Lidl?

Nowa myjka ciśnieniowa Parkside od Lidla jest dostępna w naprawdę przystępnej cenie w porównaniu do innych modeli. Ale czy jest to idealne rozwiązanie, aby utrzymać wygląd zewnętrzny w nieskazitelnym stanie?

Myjki ciśnieniowe są zawsze powszechnym zakupem w lecie, ale ponieważ ogólnokrajowa blokada utrzymuje nas w domu przez cały weekend, teraz jest najlepszy czas na spłukanie samochodu, balkonu i tarasu. Nie trzeba wydawać ogromnej sumy. Myjki ciśnieniowe są często niedrogie, ale od maja 2020 r. Lidl Parkside PHD170 jest dostępny za jedyne 99,99 EUR.

Jakie są zalety myjki ciśnieniowej Parkside PHD170?

Ta myjka ciśnieniowa Lidla ma kilka przydatnych funkcji, które doceniamy w tak niedrogim modelu. Oto kilka: Strumień ze zmienną dyszą. Aby wyczyścić różnorodne i bardziej delikatne powierzchnie, musisz zmienić ciśnienie wody z ostrego strumienia na strumień wentylatora. Koła, żeby być precyzyjnym. Może pomóc przenieść ciężar prawie 12 kg, co jest przydatne, jeśli masz problemy z podnoszeniem dużych przedmiotów. Miejsce na rury. Podczas przechowywania myjki ciśnieniowej zapobiegnie to skręceniu 10-metrowego węża. Jednak funkcje to nie wszystko i nie mówią o tym, jak dobry jest model. Przetestowaliśmy tę myjkę ciśnieniową, aby sprawdzić, czy jest łatwa w użyciu i, co najważniejsze, dobrze czyści.

Parkside

Czy powinieneś kupić niedrogą myjkę ciśnieniową?

Nie musisz płacić setek funtów, aby uzyskać żądane funkcje, jak pokazują specyfikacje myjki ciśnieniowej Lidl Parkside. Jednak, podobnie jak w przypadku wielu tanich myjek ciśnieniowych, ten model Lidla nie ma dodatkowych funkcji, które są standardem w droższych modelach, takich jak wydajna dysza obrotowa do intensywnego czyszczenia tarasów oraz akcesoria do czyszczenia tarasów, które ułatwiają pracę.

Parkside

Dowiedzieliśmy się też, że tańsze myjki ciśnieniowe są mniej skuteczne niż droższe modele, więc jeśli masz dużo bałaganu do posprzątania, lepiej zapłacić trochę więcej. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​im więcej zainwestujesz w myjkę ciśnieniową, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie ona działać dobrze. Jednak na obu końcach kontinuum są świetne wersje i okropne wersje, więc zawsze możesz przeczytać nasze recenzje najlepszych myjek ciśnieniowych przed zakupem.

Test Parkside PHD 170 na wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=xfS0wr_UGg4

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *