K2 Compact Home
K2 Compact Home

K2 Karcher Compact Home to jeden z podstawowych modeli niemieckiej marki.

Mamy jednak do czynienia z myjką ciśnieniową o doskonałych parametrach jak na urządzenie z pierwszej ceny.

Jeśli chcesz kupić ten produkt, wiedz, że jest on dostępny na Amazon z dostawą. Znajdź w tym przewodniku naszą opinię i pełny test.

Reputacja urządzeń Kärcher jest prawdopodobnie dobrze ugruntowana w dziedzinie czyszczenia wysokociśnieniowego. Chcąc zawsze zaspokajać potrzeby swoich klientów, niemiecka marka stworzyła K2 Compact Home, model, który wykorzystuje podstawę K2 Basic, aby połączyć praktyczność i wydajność. Jest to szczególnie popularne w przypadku brudu na zewnątrz i jest idealne do okazjonalnego użytku domowego.

K2 Compact Home

Karcher K 2 Kompaktowa Myjka Ciśnieniowa Na Zimną Wodę

 • Ciśnienie (bar) 110; Przepływ (l/h) max. 360; Wydajność na powierzchnię (m²/h) 20; Temperatura zasilania (°C) max. 40; Węzeł mocy (kW) 1,4;
 • K 2 jest lekki i łatwy w obsłudze dzięki kółkom i uchwytowi. Używaj okazjonalnie do usuwania zabrudzeń z rowerów, samochodów, balkonów, tarasów, mebli ogrodowych.
 • serwis gwarancyjny z odbiorem i dostawą do domu na terenie Włoch.

Charakterystyka Techniczna

Potężny1400W
Nacisk110 bar
Przepływ wody max.360L/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża4 metry
Maksymalna temperatura40°C
Wymiary28×17,6×44,3 cm
Waga4kg
Gwarancja producenta2 lata
Cena £

Dostępny Sprzęt:

 • Wysokociśnieniowy uchwyt pistoletowy, standard Quick Connect
 • miotacz brudu
 • Wąż wysokociśnieniowy, 3 m
 • Szybkie połączenie na urządzeniu
 • Zintegrowany filtr wody
 • Adapter węża ogrodowego A3/4″

Karcher K2 Compact Home: Doskonała Wydajność Za Urządzenie w Pierwszej Cenie

Dzięki mocy 1400 watów, ciśnieniu do 110 bar i przepływowi wody szacowanemu na 360 litrów na godzinę, Kärcher K2 Compact Home wykazuje doskonałą wydajność jak na urządzenie w pierwszej cenie. Ponadto jest wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz posiada solidne i staranne wykończenia.

Pompka wykonana jest z aluminium i bakelitu dla lepszej odporności. Aby chronić go przed cząsteczkami brudu, w urządzeniu został zintegrowany filtr wody.

Ponadto model ten jest wyposażony w technologię Stop and Go, która ma tę zaletę, że wyraźnie zatrzymuje dopływ wody po zwolnieniu spustu. Urządzenie pozwalające na znaczne oszczędności wody i energii elektrycznej, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka przegrzania.

Praktyczna myjka ciśnieniowa Kärcher K2 Compact Home jest wyposażona w duży haczyk do przechowywania kabla sieciowego bezpośrednio na maszynie. Przy wadze zaledwie 4 kg jest również bardzo lekki, a przez to łatwy w obsłudze.

Ponadto model ten ma kompaktową konstrukcję, dzięki czemu jest szczególnie łatwy w przechowywaniu i transporcie. Cechę tę podkreśla obecność kółek i wygodny uchwyt, który pozwala na bezproblemowe przesuwanie urządzenia.

K2 Compact Home

Do Jakich Funkcji Dedykowany Jest Kärcher K2 Compact Home?

Dzięki swojej godnej szacunku wydajności myjka ciśnieniowa Kärcher K2 Compact Home jest wysoko ceniona za triumf nad różnymi rodzajami zabrudzeń zewnętrznych na prawie każdej powierzchni. Będąc wyjątkowo kompaktowym, może towarzyszyć użytkownikowi w dowolnym miejscu.

Może służyć do mycia roweru, motocykla, mebli ogrodowych, ogrodzenia czy narzędzi ogrodniczych. Jednak wydaje się mniej odpowiedni do trudnych zadań, takich jak czyszczenie basenów i czyszczenie przyczep kempingowych.

K2 Compact Home

Ponadto model K2 Compact Home jest wyposażony w kilka akcesoriów do różnych zastosowań. Zwróć uwagę, że cechą szczególną tego modelu jest to, że jest wyposażony w środek do czyszczenia tarasów, który pozwala na wykonanie wszystkich prac związanych z czyszczeniem powierzchni.

Aby jednak usunąć bardziej uporczywe zabrudzenia, lepiej wyposażyć urządzenie w piaskarkę do brudu. Ta ostatnia pełni rolę optymalizacji nacisku na zlokalizowaną powierzchnię.

K2 Compact Home

Dlaczego Warto Wybrać Myjkę Ciśnieniową Kärcher K2 Compact Home?

Pierwszym powodem, który może zmotywować do zakupu tego modelu, jest jego duża praktyczność. Lekkie i łatwe w obsłudze urządzenie można zabrać ze sobą wszędzie. Podobnie jak większość urządzeń Kärcher, K2 Compact Home jest wyposażony w system odsysania detergentu.

Jedną z zalet urządzeń z serii Compact Home jest niewątpliwie ich niewielki rozmiar. W przypadku tego modelu, jego niewielkie wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie, co jest niezaprzeczalnie praktyczne w przypadku maszyny przeznaczonej do okazjonalnego użytku.

W Podsumowaniu

 • Światło
 • Bardzo dobra zwrotność
 • Mały ślad
 • Wiele akcesoriów
K2 Compact Home

Karcher K 2 Kompaktowa myjka ciśnieniowa na zimną wodę

 • Ciśnienie (bar) 110; Przepływ (l/h) max. 360; Wydajność na powierzchnię (m²/h) 20; Temperatura zasilania (°C) max. 40; Węzeł mocy (kW) 1,4;
 • K 2 jest lekki i łatwy w obsłudze dzięki kółkom i uchwytowi. Używaj okazjonalnie do usuwania zabrudzeń z rowerów, samochodów, balkonów, tarasów, mebli ogrodowych.
 • serwis gwarancyjny z odbiorem i dostawą do domu na terenie Włoch.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *