K3 Full Control
K3 Full Control

Karcher K3 Home jest szczególnie polecany do usuwania wszelkich domowych zabrudzeń.

Jeśli chcesz kupić ten produkt, wiedz, że jest on dostępny na Amazon wraz z dostawą. Znajdź w tym przewodniku naszą opinię i pełny test.

Model K3 Full Control to niezawodna i wydajna myjka ciśnieniowa przeznaczona do okazjonalnego użytku domowego. Jest doskonałym sprzymierzeńcem do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z różnych powierzchni. Model ten posiada solidne i schludne wykończenia, doskonale reprezentujące jego ciekawe cechy. 

K3 Full Control

Myjka Ciśnieniowa Kärcher K3 Full Control

 • Mechaniczny wskaźnik poziomu ciśnienia na uchwycie Wyjmowany zbiornik na detergent. Maks. temperatura na wlocie (°C) do 40
 • Maksymalne ciśnienie 120 bar; maksymalny przepływ 380 l/h; moc 1600 watów; zalecana powierzchnia 25m²/h; silnik uniwersalny; pompa ncor
 • Idealny do okazjonalnego użytku na średnim zabrudzeniu, umożliwia dostosowanie nacisku do podłoża dzięki lancy vario Power
 • Wyjmowany zbiornik na detergent

Charakterystyka Techniczna

Potężny1600W
Nacisk120 bar
przepływ wody max.380 L/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża6 metrów
Długość kabla elektrycznego5 metrów
Maksymalna temperatura40°C
Wymiary30,7 x 27,2 x 60 cm
Waga4,4 kg
Gwarancja producenta2 lata
Cena £

Dostępny Sprzęt:

 • Wysokociśnieniowy chwyt pistoletowy, G 120 Q Full Control
 • Moc odrzutowca Vario
 • miotacz brudu
 • Wąż wysokociśnieniowy 6 m
 • Stosowanie detergentu za pomocą, Zbiornik
 • Wyjmowany zbiornik na detergent
 • Zintegrowany filtr wody
 • Adapter węża ogrodowego A3/4

Kärcher K3 Full Control: Niezbędny Srodek Czyszczący do Domu

W przypadku modelu przeznaczonego do okazjonalnego użytku, Kärcher K3 Full Control wykazuje doskonałe osiągi. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 1600 W, zdolny do wytworzenia maksymalnego ciśnienia 120 bar i przepływu wody 380 litrów na godzinę, co wystarcza do regularnego sprzątania różnego rodzaju powierzchni wokół domu.

Ten model jest dostarczany z kilkoma akcesoriami, aby ułatwić różne zadania związane z czyszczeniem. Rękojeść pistoletowa, Jet Vario Power, oczyszczacz zanieczyszczeń, wąż wysokociśnieniowy… jest tam cała gama. Model ten posiada również zintegrowany filtr chroniący pompę przed wszelkimi zabrudzeniami.

Ponadto myjka ciśnieniowa Kärcher K3 Full Control ma dwa solidne koła, które umożliwiają łatwe przenoszenie. Ponadto jego stosunkowo niewielka waga, około 4,4 kg w stanie pustym, ułatwia transport i obsługę.

Model ten zachwyci zatem użytkowników, którzy muszą stale podnosić myjkę ciśnieniową, aby wykonywać swoje zadania. Wyjmowany jest również zbiornik na detergent, co ułatwia wymianę produktów.

K3 Full Control

Do Czego Jest Przeznaczony Kärcher K3 Full Control?

Jak sama nazwa wskazuje, model K3 Full Control jest szczególnie polecany do usuwania wszelkich domowych zabrudzeń. W szczególności może być używany do okazjonalnego czyszczenia powierzchni średniej wielkości.

Jego moc doskonale nadaje się do mycia mebli ogrodowych, jednośladów, ścieżek utwardzonych lub z płyt, a nawet balkonów. Z drugiej strony do czyszczenia basenu lub garażu potrzebny jest nieco mocniejszy model, aby mieć nadzieję na dobre wyniki.

K3 Full Control

Ponadto Kärcher K3 Full Control towarzyszy specjalne akcesorium do łatwego czyszczenia tarasów. Wraz z maszyną dostarczana jest również obrotowa dysza, która umożliwia usuwanie brudu ze zlokalizowanego obszaru.

Jeśli chodzi o Jet Vario Power, służy on głównie do regulacji ciśnienia wody wyrzucanej przez urządzenie w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni.

K3 Full Control

Dlaczego Warto Wybrać Kärcher K3 Full Control?

Myjka ciśnieniowa niemieckiej marki K3 Full Control ma przemyślaną konstrukcję, która ułatwia jej transport i użytkowanie. Jest wyposażony w wiele różnych nasadek, dzięki czemu użytkownik może wyczyścić prawie każdy rodzaj powierzchni.

Jego moc doskonale nadaje się do okazjonalnego użytku domowego. Przepływ i ciśnienie, które zapewnia, są odpowiednie do wykonywania różnych prac porządkowych w domu. Wreszcie, Kärcher K3 Full Control jest wyposażony w wyjmowany zbiornik na detergent dla większej wygody.

W Podsumowaniu

 • Ergonomiczny styl
 • Wszechstronny
 • Łatwy do przechowywania
 • Wiele akcesoriów
 • Moc odrzutowca Vario
K3 Full Control

Karcher K3 Pełna kontrola

Moc: 1600 W
Ciśnienie: 120 bar

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *