Myjka Ciśnieniowa Kranzle 1152 TST

1152 TST
1152 TST

Dzięki wysokiej jakości materiałom Kranzke 1152 TST jest modelem o wysokich osiągach. Jeśli chcesz kupić tę myjkę ciśnieniową, wiedz, że jest dostępna na Amazon. Znajdź w tym przewodniku naszą opinię i pełny test.

Potrzebujesz myjki ciśnieniowej, która jest zarówno praktyczna, jak i wydajna? TST 1152 firmy Kranzle zapewnia wzorową wydajność przy częstym użytkowaniu w domu. Niezwykle wszechstronny i łatwy w obsłudze, ten klejnot technologii jest idealnym sprzymierzeńcem w usuwaniu wszelkich zabrudzeń, bez względu na ich upór.

Kranzle 1152 TST: Wysokowydajny Model z Najwyższej Półki

Kranzle 1152 TST jest wyposażony w silnik elektryczny o mocy 2800 W, który jest w stanie zapewnić ciśnienie 150 bar i natężenie przepływu 600 litrów wody na godzinę. Ten model zawiera wszystkie innowacje opracowane przez niemiecką markę. Jest to ulepszona wersja modelu 1151 T, słynącego z wysokiej jakości technicznej, ergonomii i solidności.

1152 TST

Myjka ciśnieniowa Kranzle 1152 TST jest zatem modelem o wysokiej wydajności. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i korzysta z całej gamy nowych technologii. Jedną z jego głównych zalet jest nowe podwozie formowane rotacyjnie, które ma tę zaletę, że jest znacznie bardziej wytrzymałe.

Solidny i odporny na odkształcenia, gwarantuje maksymalną stabilność urządzenia. Pełni również rolę skutecznej ochrony silnika i pompy przed wpływami zewnętrznymi. 

Dodatkowo niemiecka marka zadbała o to, aby ten model był bardzo praktyczny. Dzięki dużym kółkom i wygodnej rączce użytkownik może bez problemu przesuwać myjkę ciśnieniową. Kranzle 1152 TST jest również wyposażony w bęben na wąż do szybkiego przechowywania węża. Zwróć uwagę, że przewidziano kilka przegródek na lance i chwyt pistoletowy.

Charakterystyka Techniczna

Potężny2800W
Nacisk
150 bar
przepływ wody max.600L/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża15 metrów
Maksymalna temperatura60°C
Wymiary36x87x36,5 cm
Waga31 kg
Cena £

Do Jakich Funkcji Dedykowany Jest 1152 TST?

Dzięki mocy silnika i licznym akcesoriom model 1152 TST może być używany w wielu sytuacjach. Może być używany do czyszczenia pojazdu, tarasu, podjazdu z płyty, ogrodzenia, murku, a nawet basenu. Rzeczywiście, może z łatwością zatriumfować nad wszelkiego rodzaju zabrudzeniami na prawie każdej powierzchni.

Aby móc usunąć uporczywe zabrudzenia z wybranego obszaru, użytkownik może użyć piaskarki do brudu z rurą ze stali nierdzewnej. Użycie tego akcesorium zwiększa ciśnienie wody dziesięciokrotnie w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Długość węża tego modelu również daje wskazówkę, do czego urządzenie jest przeznaczone. Rzeczywiście, za pomocą 15-metrowego węża można łatwo wyczyścić dużą powierzchnię bez konieczności zmiany lokalizacji maszyny.

Dlaczego Warto Wybrać Kranzle 1152 TST

Model ten jest bardzo wydajny jak na urządzenie do codziennego użytku domowego. Posiada ciekawą konstrukcję, która ułatwia przenoszenie i transport. 

1152 TST

Myjka ciśnieniowa Kranzle 1152 TST ma dobrą wydajność energetyczną dzięki urządzeniu Total Stop. Rama formowana rotacyjnie zapewnia doskonałą ochronę silnika i pompy, przyczyniając się w ten sposób do wydłużenia żywotności urządzenia. Wreszcie ma różne praktyczne akcesoria, dzięki którym jest szczególnie wszechstronny.

W podsumowaniu

  • Wydajność energetyczna
  • bardzo wytrzymały
  • Jego moc
  • Wiele akcesoriów
  • System TotalStop
1152 TST

Myjka ciśnieniowa Kranzle 1152 TST

Moc: 2800 W
Ciśnienie: 150 bar

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *