K4 Full Control
K4 Full Control

Myjka ciśnieniowa Kärcher K4 Premium Full Control Home wykazuje dobrą wydajność. w porównaniu do innych myjek ciśnieniowych z tej samej serii.

Jeśli chcesz nabyć ten model, wiedz, że, że jest on dostępny na Amazon wraz z dostawą. Znajdź w tym przewodniku znajdziesz naszą opinię i pełny test.

Potrzebujesz wydajnej, niezawodnej i łatwej w obsłudze myjki ciśnieniowej?Firma Kärcher oferuje model K4 Full Control., przeznaczony do codziennego użytku domowego, podobnie jak jego brat K4 Compact.

Europejski lider w dziedzinie czyszczenia wysokociśnieniowego zaprojektował to urządzenie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Wydajne i praktyczne urządzenie intensywnie i szybko czyści każdą powierzchnię.

Myjka Ciśnieniowa Kärcher K4 Premium Full Control Home

 • Korzyści z nawijarki do kabli
 • Maksymalne ciśnienie: 130 bar, maksymalny przepływ: 420 l/h, moc: 1800 W, zalecana wydajność godzinowa: 30m/h, silnik indukcyjny chłodzony wodą, pompa N-Cor. bęben na wąż z prowadzeniem węża przez maszynę umożliwia idealne przechowywanie węża.; t-racer 350 zapewnia dużą stabilność i jest idealny do czyszczenia płaskich powierzchni (tarasy, murki itp.). system plug’n’clean pozwala na przypięcie detergentu bezpośrednio do urządzenia, co ułatwia obsługę i bez utraty detergentu stopka o dużym rozmiarze z dodatkowym uchwytem do przenoszenia. najlepsza stabilność, brak ryzyka upadku i łatwy transport.
 • Zwijacz węża z prowadzeniem węża przez maszynę umożliwia idealne przechowywanie węża.; t-racer 350 zapewnia dużą stabilność i jest idealny do czyszczenia płaskich powierzchni (tarasy, murki itp.). system plug’n’clean pozwala na przypięcie detergentu bezpośrednio do urządzenia, co ułatwia obsługę i bez utraty detergentu wysoka stopa wymiar z dodatkowym uchwytem do przenoszenia najlepsza stabilność, brak ryzyka upadku i łatwy transport.

Charakterystyka Techniczna

Potężny1800W
Nacisk130 bar
Przepływ Wody max.420 l/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża6 metrów
Długość kabla elektrycznego5 metrów
Maksymalna temperatura40°C
Wymiary30,5 x 41,1 x 58,4 cm
Waga11,95 kg
Gwarancja producenta2 lata
Cena £

Dostępny Sprzęt:

 • Wysokociśnieniowy chwyt pistoletowy, G 145 Q Full Control
 • Moc odrzutowca Vario
 • miotacz brudu
 • Wąż wysokociśnieniowy 6 m
 • Stosowanie detergentu za pomocą systemu Plug ‘n’ Clean
 • Teleskopowy uchwyt
 • Silnik chłodzony wodą
 • Sieć do przechowywania
 • Zintegrowany filtr wody
 • Adapter węża ogrodowego A3/4″

Specyfikacje Modelu K4 z Pełną Kontrolą

Ta myjka wysokociśnieniowa opracowana przez niemiecką markę zapewnia ciśnienie do 130 bar. Jest w stanie wyrzucić do 420 litrów wody na godzinę, co daje wydajność powierzchni 30 m2/h. Aby uzyskać takie wyniki, projektanci tego urządzenia zintegrowali potężny silnik o mocy 1800 W.

Jest wyposażony w hydrauliczny system chłodzenia, który chroni go przed ryzykiem przegrzania i zapewnia doskonałą trwałość. Ponadto w tym modelu zintegrowany jest filtr wody, który chroni pompę przed ewentualnymi zabrudzeniami, przyczyniając się tym samym do żywotności urządzenia.

K4 Full Control

Praktyczna strona Kärcher K4 Full Control jest wyposażona w bęben do łatwego przechowywania i rozpakowywania węża wysokociśnieniowego. Posiada również kilka akcesoriów do różnych zastosowań, a mianowicie pistolet wysokociśnieniowy, Jet Vario Power i obrotową dyszę.

Należy również zauważyć, że to urządzenie jest bardzo łatwe w transporcie. Bez wymienionych akcesoriów waży tylko 11,9 kg, co jest szczególnie lekkie w porównaniu do innych myjek ciśnieniowych w tej kategorii. Nie jest też nieporęczny, ma ergonomiczny kształt i kompaktowe wymiary. Do jakich funkcji dedykowany jest Kärcher K4 Full Control?

Ta myjka ciśnieniowa jest bardzo ceniona za usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń z każdej powierzchni. Wydajność, którą prezentuje, doskonale nadaje się do mycia pojazdu, murku, podjazdu, mebli ogrodowych, a nawet narzędzi ogrodowych.

Jednak sprzątanie basenów, przyczep kempingowych czy tarasów to nie jest jego plac zabaw. To urządzenie ma niewielkie upodobanie do powierzchni średniej wielkości.

K4 Full Control

Ponadto istnieją różne sposoby korzystania z tego urządzenia w zależności od wybranego akcesorium. Za pomocą piaskarki do brudu można w szczególności wyczyścić twarde powierzchnie, takie jak podłogi wyłożone płytkami lub brukiem, a nawet płytki. Aby regulować ciśnienie i móc wykonywać wszystkie operacje bez konieczności zmiany akcesoriów, Jet Vario Power wydaje się być najbardziej odpowiedni.

K4 Full Control

Dlaczego Warto Wybrać Myjkę Ciśnieniową Kärcher K4 Full Control?

Dzięki mocy 1800 W ten model niemieckiej marki wykazuje dobrą wydajność w porównaniu do innych środków czyszczących z tej samej serii. Jak każde inne urządzenie Kärcher, K4 Full Control ma przedłużoną żywotność.

Lekka, kompaktowa i wyposażona w teleskopowy uchwyt, ta myjka ciśnieniowa może towarzyszyć użytkownikowi w dowolnym miejscu. Jest również wszechstronny dzięki intuicyjnym akcesoriom, takim jak Jet Vario Power i oczyszczacz brudu.

W Podsumowaniu

 • Bardzo dobra wydajność
 • Doskonała żywotność
 • Kompaktowy i lekki
 • Wiele akcesoriów
 • Moc odrzutowca Vario
K4 Full Control

Kärcher K4 Premium Full Control Home

Z T-Racerem 350
Moc: 1800 W
Ciśnienie: 130 bar

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *