Bosch UniversalAquatak 135 Myjka Ciśnieniowa

UniversalAquatak 135
UniversalAquatak 135

Bosch UniversalAquatak 135 jest bez wątpienia najlepszym sprzymierzeńcem do czyszczenia nadwozia lub samochodu.

Ta kompaktowa, łatwa w użyciu myjka ciśnieniowa jest dostępna za mniej niż 180 USD na Amazon z bezpłatną wysyłką. Znajdź w tym przewodniku naszą opinię i pełny test.

Po raz kolejny firma Bosch wyróżniła się, tworząc myjkę wysokociśnieniową UniversalAquatak 135. Wydajny i łatwy w obsłudze model ten już cieszy się dużym powodzeniem wśród szerokiego grona odbiorców. Jest również bardzo wszechstronny i może być używany zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Prawdziwa perełka technologii, która już wielu ludziom ułatwiła życie.

Bosch UniversalAquatak 135: Niezawodny i Wydajny Srodek Czyszczący

Ze względu na swój skład model Bosch UniversalAquatak 135 jest niezawodną i wydajną myjką ciśnieniową, którą można zastosować w wielu sytuacjach. To urządzenie ma moc 1900 W i ciśnienie 135 bar, dzięki czemu jest w stanie wykonać wszystkie zadania, jakich się od niego oczekuje.

Dzięki temu przepływ wynosi 410 litrów na godzinę, co gwarantuje wysoką wydajność myjki ciśnieniowej. Należy zaznaczyć, że model Bosch UniversalAquatak posiada 24-miesięczną gwarancję, świadczącą o jego dużej wytrzymałości i niezawodności. Posiada kółka oraz uchwyt do przenoszenia i waży 7,9 kg.

UniversalAquatak 135

Ponadto do tego urządzenia dołączono różne akcesoria z PVC, w tym przypadku pistolet wysokociśnieniowy Bosch, przezroczysty filtr wody, lancę i dyszę 3 w 1. Ten model jest również dostarczany z elektrycznym kablem połączeniowym i 7-metrowym wężem wysokociśnieniowym. Ten ostatni korzysta z nowego systemu pamięci masowej, który ułatwia wdrażanie i przepakowywanie.

Charakterystyka Techniczna

Potężny1900W
Nacisk135 bar
Przepływ Wody Max.410 Lph
Typ silnikaElektryczny
Długość węża7 metrów
Maksymalna temperatura40°C
Waga7,9 kg
Gwarancja producenta2 lata
Cena £

Dostępne Akcesoria:

  • Pistolet wysokociśnieniowy Bosch
  • Włócznia
  • 6 m wąż wysokociśnieniowy
  • Dysza 3 w 1
  • Filtr wodny

Do Jakich Zastosowań Przeznaczony Jest Srodek Czyszczący Bosch UniversalAquatak 135?

Niezwykle wszechstronne urządzenie może być używane w wielu sytuacjach. Może być używany zarówno do okazjonalnego, jak i regularnego użytku domowego. Jego przepływ i ciśnienie są szczególnie odpowiednie do mycia samochodu, bramy, tarasu, płytek ogrodowych lub każdej innej stosunkowo gładkiej powierzchni.

UniversalAquatak 135

Ponadto model ten oferuje wiele opcji wykonywania różnych zadań związanych z czyszczeniem, z niezrównaną wydajnością i precyzją chirurgiczną. Następnie od użytkownika zależy, czy chce użyć detergentu. W takim przypadku wystarczy napełnić przeznaczony do tego celu zbiornik odpowiednią dawką środków czyszczących, wybrać odpowiednią dyszę i podłączyć urządzenie do gniazdka elektrycznego, aby z niego korzystać.

UniversalAquatak 135

Nasza Opinia o Bosch UniversalAquatak 135

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w myjce ciśnieniowej Bosch UniversalAquatak 135, jest to, że jest naprawdę intuicyjna i łatwa w użyciu. Jest też dość lekki, dzięki czemu można go łatwo przenosić wszędzie tam, gdzie trzeba go użyć.

Ponadto jest bardzo kompaktowy. Potrzebujesz tylko niewielkiej przestrzeni do przechowywania. Wreszcie wykazuje doskonałą wydajność energetyczną dzięki zainstalowanej tam funkcji Auto-stop.

W końcu model UniversalAquatak 135 oferuje wiele opcji czyszczenia, dzięki szerokiej gamie akcesoriów. Posiada również zmienną dyszę strumieniową.

W Podsumowaniu

  • Łatwy w użyciu
  • Światło
  • Kompaktowy
  • Dobry stosunek jakości do ceny

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *