Myjka Ciśnieniowa Bosch Advanced Aquatak 150

Advanced Aquatak 150

Bosch AdvancedAquatak 150 to bez wątpienia najmocniejszy i najlepiej wyposażony model w ofercie Bosch. Jeśli chcesz kupić ten produkt, wiedz, że jest on dostępny za mniej niż 300 € na Amazon z darmową dostawą.

Znajdź w tym przewodniku naszą opinię i pełny test.

Szukasz niezawodnej i wydajnej myjki ciśnieniowej? Bosch stworzył AdvancedAquatak 150, aby sprostać wymaganiom użytkowników, którzy chcą mieć zawsze czyste podwórko, stale lśniący samochód i dobrze wyczyszczone ogrodzenie.

Również bardzo praktyczne, urządzenie to jest idealnym sprzymierzeńcem do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z niemal każdej powierzchni.

AdvancedAquatak 150: Wysokiej Jakości Myjka Ciśnieniowa Bosch

Ta myjka ciśnieniowa jest bez wątpienia najmocniejszym i najlepiej wyposażonym modelem w ofercie Bosch. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 2200 W jest w stanie wytworzyć ciśnienie 150 bar przy maksymalnym przepływie szacowanym na 480 litrów na godzinę. Takie działanie sprawia, że ​​jest bardzo skuteczny w usuwaniu najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Urządzenie charakteryzuje się również niezrównaną niezawodnością. Jest wykonany z wytrzymałych materiałów i wykorzystuje różne technologie, które przyczyniają się do jego długowieczności. W szczególności niesie ze sobą metalowy filtr wody, który skutecznie chroni wlot silnika przed wszelkimi cząsteczkami śmieci zawartymi w wodzie.

Aby zoptymalizować jego żywotność, to urządzenie jest wyposażone w funkcję Auto-Stop, która służy do automatycznego zatrzymywania pompy po zwolnieniu spustu pistoletu.

Ponadto Bosch AdvancedAquatak 150 ma doskonałą kompaktowość. Przestrzenie magazynowe przeznaczone na lance i dysze, a także położenie kołowrotka zostały dobrze przemyślane dla optymalnej oszczędności miejsca.

Ten projekt jest podkreślony przez obecność kół „terenowych” i teleskopowego uchwytu, które umożliwiają bezproblemowy transport i przechowywanie urządzenia. Od strony praktycznej modelowi towarzyszą różne akcesoria, w szczególności elastyczny wąż o długości 8 metrów, który zapewnia użytkownikowi dużą swobodę ruchów.

Charakterystyka Techniczna

Potężny2200W
Nacisk150 bar
przepływ wody max.480 L/h
Typ silnikaElektryczny
Długość węża8 metrów
Maksymalna temperatura40°C
Gwarancja producenta2 lata
Cena £

Dostarczane Akcesoria:

 • Lance Vario-Jet-Fan
 • Lanca Roto-Power
 • Pistolet wysokociśnieniowy
 • Kabel przyłączeniowy o długości 5 m
 • Dysza 90°
 • Dysza do detergentu pod wysokim ciśnieniem
 • Deluxe środek do czyszczenia tarasów
 • Filtr metaliczny
 • Wąż wysokociśnieniowy 8m.

Do Jakich Funkcji Dedykowany Jest Odkurzacz AdvancedAquatak 150?

Dzięki takiej mocy Bosch AdvancedAquatak 150 poradzi sobie z prawie każdym zabrudzeniem. Równie dobrze może służyć do czyszczenia basenu, jak i do mycia tarasu.

Ten niezwykle wszechstronny model może rzeczywiście towarzyszyć użytkownikowi w różnych zadaniach związanych z czyszczeniem. Należy pamiętać, że do tego modelu dostarczany jest zbiornik na detergent o pojemności 550 ml, dostarczany z dyszą wysokociśnieniową, co umożliwia szybkie i wydajne nakładanie środków myjących.

Ten wszechstronny charakter podkreśla również różnorodność akcesoriów dostarczanych wraz z urządzeniem. Oprócz standardowej lancy zestaw zawiera obrotową lancę strumieniową (Roto-Power) do spulchniania trudnych zabrudzeń na zlokalizowanym obszarze.

W zestawie znajduje się również lanca o zmiennej strumieniu do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Model AdvancedAquatak 150 jest również wyposażony w nasadkę 90°, która umożliwia dotarcie do najtrudniejszych miejsc, w tym rynien i pod samochodem.

Dlaczego Warto Wybrać Bosch AdvancedAquatak 150

myjka Bosch AdvancedAquatak 150 to urządzenie wyposażone w mocny i elastyczny silnik, doskonale nadający się do częstego użytkowania. Łatwo go przenosić dzięki dużym kółkom i teleskopowemu uchwytowi.

Ponadto model AdvancedAquatak 150 to bez wątpienia najlepiej wyposażona myjka ciśnieniowa w ofercie Bosch. Dzięki zaawansowanej technologii jej pompy możesz używać zarówno wody z kranu, jak i deszczówki. Wreszcie jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki systemowi szybkiego łączenia SDS i wielu zintegrowanym akcesoriom.

W podsumowaniu

 • super potężny
 • Mnogość akcesoriów
 • Łatwy do poruszania się w każdym terenie
 • Dobry stosunek jakości do ceny

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *